W niedzielę 18 stycznia 2009 roku zgodnie z wieloletnią tradycją odbyło się spotkanie opłatkowe. Do siedziby Bochniaków przybyli członkowie stowarzyszenia, sympatycy oraz zaproszeni goście. Główną częścią spotkania były życzenia świąteczne i noworoczne oraz, rzadkie już dzisiaj, wspólne śpiewanie kolęd zarówno tych znanych jak i „odkrytych” ponownie przez profesora Domańskiego i chórzystów stowarzyszenia. Jako, że trwa okres karnawału, można było zatańczyć przy standardach granych przez zespół muzyczny.
90-lecie Bochniaków – zaproszenie
Zarząd Stowarzyszenia Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej ma ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich członków, sympatyków oraz mieszkańców na uroczyste obchody 90-lecia naszej działalności. To wyjątkowe wydarzenie będzie doskonałą okazją do wspólnego świętowania, historycznych wspomnień oraz podsumowania niemal wieku